Кариери
Свободни позиции: Описание на свободна позиция:

виж Благоевград, България
ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТИ за НОВ МАГАЗИН "МАНИЯ" В ГР. БЛАГОЕВГРАД
16.11.2012
ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ (ПРОМОУТЪР) за НОВ МАГАЗИН "МАНИЯ" В ГР. БЛАГОЕВГРАД
16.11.2012
ОТГОВОРНИК ОБЕКТ ЗА НОВ МАГАЗИН "МАНИЯ", ГР. БЛАГОЕВГРАД
16.11.2012

България
Благоевград
16.11.2012

Верига Магазини Мания е най-голямата търговска верига в България и една от водещите в Източна Европа в търговията с дрехи втора употреба. Още с откриването на първия ни магазин през 1996 г. в град Варна се заражда идеята, че пазаруването при нас може да се превърне във вълнуващо приключение, завладяваща страст или шопинг терапия, от която обикновеният човек да се почувства истински щастлив, без това да е свързано с харченето на много пари. Това е основната причина днес нашите 39 уютни магазина да радват хората в 26 български града, а от 2008 г. да стъпим и в румънската столица Букурещ.
Това, което прави магазините ни по-различни, е желанието да изградим едно искрено приятелство с клиентите. В това приятелство се корени типичната атмосфера и дух, който притежаваме само ние - Духът на Мания. Благодарение на всичко това днес, след 16 години, магазини Mania® се ползват с добро име в обществото - като място, което носи радост на обикновените хора.

Ако вие умеете да се ЗАБАВЛЯВАТЕ, докато РАБОТИТЕ?
УСМИВКАТА не слиза от лицето ви и успявате да заразите хората около вас с ДОБРО НАСТРОЕНИЕ?

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ Е:
- Мотивиращо трудово възнаграждение и бонус по специална схема за магазина
- Вътрешнофирмено обучение за професионално обслужване на клиенти
- Осем часов работен ден, пет дневна работна седмица по график
- Динамична среда с придобиване на нови знания и умения

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА:
- Завършено средно образование
- Умения за ефективна комуникация
- Умения за работа в екип
- Умения да убеждавате околните
- Позитивно излъчване и настроение, което завладява околните
- Чувство за хумор

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Съвместно с екипа на магазина участва в търговски празници в магазина
- Любезно посреща и професионално обслужва клиентите на магазина, съобразявайки се с техните изисквания
- При необходимост се облича с карнавални костюми и подпомага реализирането на търговски празници, забавлявайки клиентите на магазина
- Рекламира текущи намаления, раздава флаери и прави реклама по микрофон
- Подрежда стоката според изискванията на фирмата
- Следи за вътрешния ред – не допуска кражби на личен багаж и на стока от магазина
- Следи за недопускане на злоупотреби и при констатиране на такива уведомява ръководството на фирмата
- Съдейства на клиентите при предявяване на рекламации
- Поддържа добър естетически вид и хигиена на работното си място

ОЧАКВАМЕ:
- Приемане и спазване на ценностите на компанията
- Лоялност към работодателя
- Творческо и креативно мислене
- Комуникативност и позитивно настроение
- Способност за общуване с различен тип хора
- Висока степен на съзнателност и организираност
- Енергичност и отдаденост в работата

За нас, екипа на Second Hand Mania, най-важно е желанието за работа, защото искрено вярваме, че с желание всичко се постига!
Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете своето CV с актуална снимка на посочения имейл: mariya.hrisimova@shmania.net.
Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителния подбор по документи. Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Всички данни, които предоставяте са лични и се обработват при спазване на изискванията на действащото българско законодателство.

кандидатствай

начало | за фирмата | магазини | събития | благотворителност | база | търговия на едро | ФРАНЧАЙЗИНГ | контакти | анкети | кариери